GREENTEST ECO V5 Nitrātu, Pesticīdu Atlieku Dārzeņi/Augļi/Radiation/ Ūdens Kvalitātes Pārtiku, apkārtējās Vides Drošības Testeris

GREENTEST ECO V5 Nitrātu, Pesticīdu Atlieku Dārzeņi/Augļi/Radiation/ Ūdens Kvalitātes Pārtiku, apkārtējās Vides Drošības Testeris

GREENTEST ECO V5 Nitrātu, Pesticīdu Atlieku Dārzeņi/Augļi/Radiation/ Ūdens Kvalitātes Pārtiku, apkārtējās Vides Drošības Testeris

€182.83

Produkta apraksts

  • TFT Krāsu displejs izšķirtspēja: 320-240
  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ
  • Zīmola Nosaukums: yieryi
  • DRD mērījumu diapazons: 0-999 mg/kg
  • Nitrātu mērījumu diapazons: 0-9999 mg/kg
  • Modeļa Numurs: Greentest ECO V5

GREENTEST ECO-V 5

GREENTEST ECO-V 5 ir unikāla 4-in-1 nitrāts, ūdens cietība un starojuma testēšanas ierīci.Izstrādāta, izmantojot jaunāko nitrātu, ūdens un radiācijas testēšanas tehnoloģiju, inovatīvu GREENTEST ECO-V 5 atrod nitrātu līmenis 64 visbiežāk patērē augļu un dārzeņu.

Starojuma Detektoru

Uzlabotā Geigera-Muller caurule var konstatēt jonizējošā starojuma vidē (gamma ray un beta daļiņu plūsmas) devās, piemēram, jonizējošo starojumu.Nav starojums no datora.

Mājas Virtuve TDS Ūdens Testeris

GREENTEST ECO-V 5 arī nosaka kopējo izšķīdušo cietvielu (TDS) ūdenī (vai arī ūdens cietība), kā arī radiācijas fons, jūsu tuvākajā vidē brīdināt par nedrošu apstarošanu.GREENTEST ECO-V 5 unikālā ātrās analīzes funkciju, var pateikt, tikai 3 sekundes, ja jūsu pārtikas, ūdens vai vidi, ir kaitīgs jūsu veselībai.

Tehniskais Apraksts:

Nitrātu mērīšanas diapazons: 0 – 9999 mg/kg; Diapazonā no radiācijas fons, µSv / h (µR / h): 0 – 9.99 (999.9) Norāde līmeni diapazonā no kumulatīvo devu, µSv (µR): 0 – 999.99 (0 – 99999) Mērīšanas laiks: ~3 sec; Mērījumu pieļaujamo kļūdu:

Kā izmantot Greentest Ierīces

Tikai Trīs Soļi , Trīs Sekundes , pateiks, ja pārtika ir healthry vai ne.

Iepakojuma saraksts:

1*GREENTEST ECO V5 1*somiņa 1*plug 1*usb kabelis 1*lietotāja rokasgrāmata 1*rūtiņu

PIEZĪME:

*Palielināt novērojumu skaitu, kas noved pie lielākas precizitātes rezultātus. **Lietošanas laiks noteikts noklusējuma uzstādījumus un bateriju jaudu 720 mAh.

J:vai Var produkta tikt pielāgota valodā?

Q: Bieži Uzdotie Jautājumi

A: jā, Ja jūs pērkat 2, vienu no tām jūs varat izvēlēties valodu, kuru vēlaties(piemēram, spāņu,poļu, portugāļu, itāļu, Japāņu,utt.)

Greentest ECO-V5

YIERYI

YIERYI zīmols tika reģistrēts 2016. gadā. Galvenie produkti ir refraktometri, PH-metri, tds, ek, pildspalvas, augsnes mērītājiem, virtuves svari, un rotaslietas svari.Lai nodrošinātu datu precizitāti, mēs pametusi zemo izmaksu čipu, izvēlēto augstas precizitātes Taivāna importēto un Dienvidkorejas importēto šķeldu, dizaina izvēlējās portatīvo pildspalvas veida dizains, gaismas, skaistas un viegli veikt.Visi produkti tiks pārbaudītas, kalibrētas un izmantot sevi, lai nodrošinātu, ka kvalitātes ir kvalificēts, un tam jāveicina.Mēs vēlamies, lai šī veselīgu zīmolu enter, katrā ģimenē un katrā stūrī pasaulē, un iet uz sapnis par "pasaules mīlestība, Ķīna padarījusi"!

Tagi: gaļa nitrātu, analyzer nitrāts, greentest, zaļā testa eco5, nitrat testeris, amonija, atkārtoti eco, kalcija nitrāts, nitrāta, produkta testeris

Recenzijas

Novērtējums