DC 10-50V Padeves Spriegums, Pastāvīga Strāva 5A Barošanas Modulis DC-DC Akumulatora Uzlāde LCD Displejs

DC 10-50V Padeves Spriegums, Pastāvīga Strāva 5A Barošanas Modulis DC-DC Akumulatora Uzlāde LCD Displejs

DC 10-50V Padeves Spriegums, Pastāvīga Strāva 5A Barošanas Modulis DC-DC Akumulatora Uzlāde LCD Displejs

€8.25

Produkta apraksts

  • Modeļa Numurs: Voltmetrs Modulis
  • Izmantošana: Voltmetrs Modulis
  • Sertifikācija: NAV
  • Zīmola Nosaukums: OOTDTY
  • Posms: Normāls
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Norēķinu Veids: Normāls

Palielināt konstantu spriegumu pastāvīgu strāvas barošanas modulis DCDC akumulatora uzlāde LCD displejs

5.A padeves modulis (konstanta sprieguma konstante pašreizējo LCD ar kristāla gadījumā)

1. Uzsver

1.1. Pogas var pilnīgi izslēgt izejas!Pateicoties īpašajai palielināt arhitektūra, izejas spriegums ir ieejas spriegums pēc tradicionālajām padeves modulis ir izslēgts.Šis produkts novērš šo problēmu.

1.2. Pašaizsardzības spējas, tradicionālo padeves modulis ir viegli ierakstīt apstākļos slodze sākt, nosakot izejas spriegums ir zemāks par ieejas spriegums, izejas sprieguma regulēšana ir pārāk augstas utt.Šis modulis ļauj novērst šīs problēmas un piebilst, vairāk aizsardzības funkcijas. .Ieejas beigām anti-reverse aizsardzības, reverse savienojums netiks apdegums; tur ir anti-sālsūdenim funkciju, jūs varat tieši uzlādētu akumulatoru; vēl vairāk-ieslēgšanas strāvas un pārsprieguma aizsardzību.

1.3. Plašs sprieguma diapazons, līdz 50V.

2. Produkta parametri

Ieejas spriegums: 9-45V (Ja ieejas strāva ir liela, pievērsiet uzmanību daļēju spriegums uz ieejas jauda līnija)

Izejas spriegums: 11-50V, rūpnīcas noklusējuma izvades ir par 15V (ieejas spriegums ir lielāks par izejas spriegumu, ERR interfeiss būs redzams, un izejas spriegums ir jāpalielina)

Izejas strāva: maksimums 5A (mazāk nekā 90W), izejas augstāka nekā 5.A vai 90W, automātisko aizsardzību.

Izejas jauda: dabas siltuma izkliedi 90W (teritorijā 5.A)

Spriegums displejs: rezolūcija 0.05 V, diapazonā no 0-50V, faktiskā kļūda ± 0.3 V (klientiem ar stingrām prasībām attiecībā uz precizitāti)

Pašreizējā displejs: izšķirtspēja 0.005 A, diapazonā no 0-5A, faktiskā kļūda ± 0.1 (par klientiem, ar stingrām prasībām attiecībā uz precizitāti)

Darba strāva: par 30mA

Ievadi atpakaļgaitas pieslēguma un savienojuma aizsardzība: Jā

Izejas gals anti-sālsūdenim: Jā

Īssavienojuma aizsardzība: Jā

Izmēri: garums * platums * augstums 82 * 52 * 41mm

Svars: 93g

3. Funkciju apraksts

3.1. Modulis ir IN/OUT, ON/OFF divas pogas:/izejas pogas, slēdži ievades spriegumu un izejas spriegums displejs, ilgtermi nospiediet var pārslēgt izejas strāva izejas jauda displejs; poga ON/OFF kontroles izejas IESLĒGTS vai IZSLĒGTS, katru reizi noklusējuma izvades valsts ir IZSLĒGTS.

3.2.CC potenciometrs ir izmantota, lai noteiktu lādēšanas strāvas, pagriešana pulksteņrādītāja virzienā, var palielināt lādēšanas strāvas, pašreizējā vērtība iestatījumu jānosaka pēc tam, kad akumulators ir savienotas, var ne tieši, īsi sakot, izejas iestatījumu, piekļuve akumulatora UZLĀDES indikators (sarkans) Iedegas, PILNU indikators (zaļš) iedegas, kad pilnībā; tiesības CV potenciometra izmanto, lai iestatītu izejas spriegumu un pagrieziet pulksteņrādītāju kustības virzienā, lai palielinātu izejas spriegumu.ĀRPUS rādītājs ir izejas statuss indikators, kas iedegas, kad ir spriegums pie izejas, pretējā gadījumā tas tiek izslēgts.

4. Kā lietot

4.1. Izmantot kā parastu padeves modulis ar pārstrāvas aizsardzību

(1) Pielāgot CV konstanta sprieguma ierīci tā, lai izejas spriegums sasniedz sprieguma vēlaties.

(2) Regulēt CC strāvas regulēšanas potenciometrs vairāk nekā 20 pagriezienus.Noregulējiet CC potenciometra pulksteņrādītāja kustības virzienā, lai padarītu izejas strāva sasniedz pārstrāvas aizsardzības vērtība, kuru vēlaties iestatīt.Ja ERR interfeiss ir parādīts pēc tam, kad slodze ir savienots, tad pielāgot CC potenciometra pulksteņrādītāja virzienā.Palielināt limitu strāvu.

4.2. Izmantot kā akumulatoru lādētājs

Moduļa bez pastāvīga strāva funkciju nevar izmantot, lai uzlādētu akumulatoru.Jo sprieguma starpība starp akumulatoru un lādētāju, kas patērē elektroenerģiju ir lieli, lādēšanas strāva ir pārāk liels, var sabojāt akumulatoru.Tāpēc, akumulators būtu uzlādēts ar pastāvīgu strāvas sākumā, un automātiski pārslēdz atpakaļ pie konstanta sprieguma, kad uzlādes uzlādes zināmā mērā.

(1) Noteikt mainīgā maksa spriegums un uzlādes strāva uzlādējams akumulators, kas jums nepieciešams, un regulēt izejas spriegumu uz lādēšanas spriegums;

(2) Vispirms pagrieziet CC potenciometra pretēji tam vairāk nekā 20 pagriezienus, pievienojiet akumulatoru, pagrieziet CC potenciometra pulksteņrādītāja kustības virzienā, un pakāpeniski palielināt lādēšanas strāvas uz lādēšanas strāvas, kas jums nepieciešams.

5. Piezīmes

5.1. Moduļa ieejas-disable un izeja NO-īss, pretējā gadījumā pastāvīgu strāvas funkcija būs spēkā neesošu.

5.2. Lūdzu, pārliecinieties, ka strāvas barošanas pārsniedz jaudu, kas nepieciešama ar izejas slodzes.Lūdzu, samazinātu enerģijas patēriņu, kad modulis ir karsti!

5.3. Lūdzu, izlasiet produkta apraksts uzmanīgi, pirms to izmanto.Kaitējumu, ko izraisījusi nepareiza lietošana, netiks kompensēts.

5.4. Tas nav atbalstīts, lai pielāgotu nemainīgu pašreizējo vērtību ar shorting izejas spriegumu.

6. Paketē iekļauts

1 * Palielināt Spriegumu Pastāvīga Strāva 5A Barošanas Modulis

Tagi: pastāvīga strāva vadītāja led, dps3005, vadītāja ic led, regulējams barošanas piederumi, diy barošanas, nemainīga strāva, lt1083, 50V 5.A, 50v 5a barošanas, dc solis uz leju

Recenzijas

Novērtējums