ZK-1002 HIFI 100WX2 TPA3116 Bluetooth 5.0 lieljaudas Digitālo Pastiprinātāju, Stereo Valdes AMP Amplificador Mājas Kinozāles

ZK-1002 HIFI 100WX2 TPA3116 Bluetooth 5.0 lieljaudas Digitālo Pastiprinātāju, Stereo Valdes AMP Amplificador Mājas Kinozāles

ZK-1002 HIFI 100WX2 TPA3116 Bluetooth 5.0 lieljaudas Digitālo Pastiprinātāju, Stereo Valdes AMP Amplificador Mājas Kinozāles

€8.83

Produkta apraksts

  • Izkliedes Jauda: .
  • stāvoklis: Jauns
  • Zīmola Nosaukums: EQV
  • Barošanas Spriegums: .
  • Modeļa Numurs: TPA3116D2
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Darbības Temperatūra: .
  • Veids: Pastiprinātājs Ar Stereo Valde
  • Pieteikums: Pastiprinātājs Ar Stereo Valde
  • Iepakojums: SMD

AUX+ bluetooth ievades 2-in-1 augstas precizitātes līmeni ar filtru 2x100W bluetooth digitālo pastiprinātāju, valdes

Uzmanību!Gadījumā, ja ir samontēt pašrocīgi.Bezmaksas skrūvgriezi.

Šis produkts ir pilnībā materiāli, kas raksturo augstas veiktspējas un augstas veiktspējas cenu, jo īpaši attiecībā HIFI mūzika jaudas pastiprinātāju ar lielu jaudu un augstu precizitāti.

TPA3116D2 ir D tipa pastiprinātāju IC uzsāka TI uzņēmums, kas ir ļoti augsts rādītājs parametriem.Maksimālais modulācijas frekvence ir 1.2 MHZ, un augsta jauda kropļošana ir mazāk nekā 0,1%.

Sarkanā un pelēkā gredzena induktori ir speciāli paredzētas ciparu jaudas pastiprinātāji, kas raksturo zemu zaudējumu, ar lielu joslas platumu un augstu precizitāti.

Uz 684 plēves kondensators ir īpašs kondensators audio pastiprinātāju, kam piemīt zema zaudējumu, ar lielu joslas platumu un augstu precizitāti.

Ar AUX un bluetooth divi audio avota ieejas režīmā, divi vienā.

Potenciometrs pielāgotu skaļuma līmeni, ar slēdzi, kas ir viegli kontrolēt skaļumu, ļoti piemērots DIY skaļruņi.

Vara DC sieviešu galvas, žogu termināla, izturēt lielu strāvu, bez siltuma, bez bojājumiem, līnijas, labu vadu, nav viegli īssavienojumu.

5.0 bluetooth versija, augstāku datu pārraides efektivitāti, vairs pārraides attālumu.

Piezīmes par lietošanu: barošanas slēdzis uz kuģa ir gaidīšanas slēdzi, un mašīna ir gaidīšanas valsts ar zemu enerģijas patēriņu pēc tam, kad slēdzis ir izslēgts.Lai pilnībā izslēgtu enerģijas, vai, lai novērstu DC spraudni mašīna ilgu laiku, tas ir labi.

Jautājumu atbildes:

1. Kā izvēlēties barošanas avots?

Valdes barošanas ir izšķiroša nozīme.Jo lielāks spriegums, jo lielāks strāvas, vairāk jaudas, ja jums ir tikai 12V/1A, to var veikt 3-4 collu skaļruņi.Ja jums ir virs 19V/5A, 8-10 collas ir labi.Elektroapgādes, ir jābūt augsti vērtētas.Ja spriegums ir pārāk zems, skaņa būs viegli izraisīt traucējumus pēc pastiprināšanas.Ja strāva ir pārāk zema, lai veiktu runātājs, spriegums būs nojaukts, un darbs, kas būs nestandarta, vai skaņas kvalitāte būs slikta.

Ieteicams izmantot 18V19V24V barošanas ar pašreizējo iepriekš 5A.Ja jums ir tikai 9V12V vai 1A 2A barošanas, jūs varat arī izmantot to, ar zemu enerģijas.Būt uzmanīgiem, lietojot to pie maksimālā skaļuma, tas var izraisīt traucējumus un ietekmēt skaņas kvalitāti.

2. Kā izvēlēties skaļrunis?

Bieži runātāji parasti ir 8 omi, nevar atšķirt starp pozitīvo un negatīvo polaritāti, efekts ir tāds pats, 4 omi, var arī izmantot.Ja jūsu ragu jauda ir neliela, tas var būt no 10W un 30W var izmantot arī.Barošanas spriegums ir mazs, lai novērstu skaļruņu no degšanas uz leju pēc tam, kad spēlē skaļi.Piemēram, izvēlēties elektroenerģijas piegādes zemāk 15V.Ja jums ir 50w-300w skaļrunis, nav jāuztraucas par runātāju dedzināšanas problēma, jūs varat izvēlēties 12-24v barošanas, augstākās izvēlētā sprieguma, pēc tam lielāku jaudu, skaņu vai varu.

3. Kā izvēlēties bluetooth vai AUX audio ievades režīms?

Power up jauda, pastiprinātāja valdes, pievienojiet skaļruni, pagrieziet audio rokturi un zils indikators ieslēdzas, savukārt uz tālruņa Uzstādījumi -- bluetooth -- meklēt, lai "bt-wuzhi", un pēc tam noklikšķiniet uz izveidot savienojumu, pēc savienojuma veiksmīgi, būs ding dong ātru skaņu, šajā laikā bluetooth režīmā, atskaņot mūziku, iespējams, nākamo reizi par elektroenerģijas automātiski savienot atpakaļ ar tālruni.

Ja vēlaties izmantot AUX audio ieeja, tad pārtraucat bluetooth savienojumu, tur būs audio uzvednes, ievietojiet audio kabeli, lai atskaņotu mūziku.JO AUX (LINE) režīmā, savienojums bluetooth automātiski pārvērš bluetooth režīmā.

4. Tas ir labi, ja skaņa ir maza, bet, kad skaņa kļūst lielāks, skaņas būs duļķains.

Skaņa ir izkropļota.Lūdzu, nomainiet adapteris ar lielāku spriegumu līmenī.

5. Tas ir labi, ja balss ir maza, bet, kad balss kļūst skaļāka, skaņa būs lēna.

Jauda ieejas jauda ir nepietiekama, un barošanas pati par sevi ir pārtrauktas strāvas zuduma aizsardzība, lūdzu, nomainiet barošanas bloku ar lielāku jaudu, Vai, ja jauda ir pārāk liela, jaudas pastiprinātāja plates rada nopietnu siltuma, un situācija termiskās aizsardzības notiek.Samazināt jaudu, lai izmantot, vai pārbaudiet, vai siltuma izlietne, der arī, lai stiprinātu siltuma izkliedi.

Tagi: v caurules pastiprinātājs, preamp caurule, hifi fet pastiprinātāju, mājas, bluetooth tpa3110, fm modulis, amplifi tpa3116d2, modul pastiprinātājs valde, tpa3116 d2, pastiprinātājs valdes tpa3255

Recenzijas

Novērtējums