Pakalpojumi

Ģimenes un bērnu fotosesijas

Mazuļu fotosesijas mērķis ir atspoguļot, skaisto un krāsaino bērnību un parādīt cik daudz prieka ģimenē un pasaulē spēj ienest bērniņa piedzimšana.

Individuālās fotosesijas

Aizmirstiet uz mirkli par ikdienas steigu un darbiem – iedomājaties sevi aplenktu ar prožektoru gaismām pašā uzmanības centrā. Sajūtiet sevi kā izcilu modeli un piedalieties neatkārtojamajā un idejām bagātākajā fotosesijā .

Gaidību fotosesijas

Iemūžināšu Jūsu bērniņa gaidīšanas prieku !!!

Savos darbos es cenšos parādīt ne tikai skaistu topošo māmiņu un viņas apaļo vēderiņu, bet, galvenokārt, maigumu un mīlestību pret mazuli puncī kā arī laimīgos vecākus gaidot savu mazo brīnumu .

Pasākumu fotografēšana

Piedāvāju iemūžināt Jūsu svarīgākos dzīves brīžus . Fotogrāfa pakalpojumi kristībām,bērnu ballītēm dažādām svinībām vai vienkārši skaistiem un interesantiem mirkļiem. Sirsnīgas, emocionālas fotogrāfijas, kas sniegs iespēju atgriezties dzīves skaistākajos mirkļos un tos no jauna izbaudīt pēc daudziem gadiem.

Dāvanu karte

Meklējat skaistu, oriģinālu un atmiņā paliekošu dāvanu ? Iepriecini savus mīļos ar dāvanu karti uz fotosesiju — aizraujošu, oriģinālu, mīļu, jautru, atmiņā paliekošu piedzīvojumu!

Mana fotostudija

Mana fotostudija

Fotostudija atrodas Rīgas centrā. A. Čaka ielā 28. Fotostudijas iekārtojumā ietilpst gan maināmi studijas foni, gan profesionālas fotostudijas gaismas Interfit StellarX 300Ws 4. gab un softboxi ar šūnām. Lasīt vairāk »

Dāvanu karte

Dāvanu karte