Fotostudijas īre

Fotostudija atrodas Rīgas centrā. A. Čaka ielā 28. Fotostudijas iekārtojumā ietilpst gan maināmi studijas foni, gan profesionālas fotostudijas gaismas Interfit StellarX 300Ws 4. gab un softboxi ar šūnām. Fotostudija ir aprīkota ar palīgtelpām, kurās var strādāt vizāžists, ir ģērbtuve, tualete, neliela virtuve ar ledusskapi, mikroviļņu krāsni, tējkannu, kafijas aparātu. vēl studijā ir ērta atpūtas telpa ar televizoru.

Fotostudijas platums ir 5.00 metri, garums ir 9.80 metri un griestu augstums 2.70 metri. Fotostudijas darba telpa ir nepilnus 50 kvadrātmetrus liela.

Fotostudijas aprīkojumā ietilpst iekaramo fonu sistēma vadāma ar tālvadības pults palīdzību, kurā vienlaicīgi var izvietot četrus dažādus fonus, tos ir iespējams samainīt dažu sekunžu laikā, atkarībā no fotogrāfa vai klienta vēlmēm.

Studijā pieejami 7 dažādi papīra foni- balts, melns,brūns, rozā, pelēks , zils un mākoņ zils. Uz grīdas stikls 2×3 m.

-Kā arī Beauty dish reflektors, pēdējā laikā kļuvis par standartu portretu, modes un stila fotogrāfijā. Intensīvā virzīti izkliedētā gaisma un mazie ārējie izmēri ļauj interesanti un radoši veidot gaismu. Reflektora sudraboti fakturētā virsma dod dzīvu, dzirkstošu gaismu. Vērtīgas papildus iespējas sniedz šūnu filtrs un gaismas mīkstinātājs.

Bezmaksas WIFI visiem apmeklētājiem.

Foto studija dod iespēju strādāt patstāvīgos un nemainīgos apstākļos, pie vadāmas un kontrolētas gaismas. Foto studijas vienkrāsaino fonu var padarīt krāsainu ar dažādu gaismas filtru palīdzību.

Foto studijā iespējams radīt dažāda veida fotogrāfijas – portretus, reklāmas foto, modes foto, produktu foto un citus fotogrāfijas žanrus.

Fotostudija strādā bez brīvdienām un tās īre kopā ar visu aprīkojumu ir 10 euro/h, jebkurā laikā.

Attiecīgi gadalaikam , fotostudijā vienmēr tiek izveidoti tematiskie fotostūrīši un to īre kopā ar aprīkojumu ir 20 euro/h

Fotostudiju ir iespējams izīrēt arī nakts laikā , sākot no 22:00 — 20 euro/h

Fotostudijas minimālais īres apjoms ir 1 stunda

Pieteikt fotostudijas īri , uzzināt par brīvajiem laikiem un datumiem Jūs varat zvanot : 20235503